Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Skirt Ms. Skirt
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Xiamen The Answers Trade Co.,Ltd.

të gjithë
  • të gjithë
  • Title
të gjithë
  • të gjithë
  • Title
  • Produktet e nxehta

Rreth nesh

Tregtia e Përgjigjeve Xiamen Co, Ltd Specializuar në prodhimin e formësimit të kompresimit të gomës silikoni, formimit të injeksionit plastik dhe formësimit të injeksionit LSR, dhe të prodhojë produkte gome silikoni, gome, plastike dhe produkte gome silikoni të lëngshme, sipas vizatimeve dhe mostrave të dizajnit tre-dimensionale të modeleve 2D: Të tilla si: kontrolluesi i largët, makina POS , telefon, çelësa printeri dhe unaza të ndryshme nënshkrimi, automobila, pajisje shtëpiake (banjo), bono silikoni në pajisje mjekësore, spërkatje, gdhendje dhe industri elektronike.

  • Produkte të reja
Dërgo kërkesën tani