Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Skirt Ms. Skirt
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 • 86-0592-5807279
 • 18059851632@answerssilicone.com
 • Детали за компанијата

Xiamen The Answers Trade Co.,Ltd.

Сите
 • Сите
 • Title
Сите
 • Сите
 • Title
 • Топла производи
 • силиконски пешкир за миење повлечете го назад артефактот

  силиконски пешкир за миење повлечете го назад артефактот

 • нов појас за пакување чаша чај од силиконско млеко

  нов појас за пакување чаша чај од силиконско млеко

 • Еластично силиконско јаже за кревање чаша со термос

  Еластично силиконско јаже за кревање чаша со термос

 • Анти паѓачко силиконско јаже за чаша вода

  Анти паѓачко силиконско јаже за чаша вода

 • Навлака за силиконски истегнување на одделение за храна за чинии / чаши

  Навлака за силиконски истегнување на одделение за храна за чинии / чаши

 • Водоотпорен силиконски часовник за нараквици за инјектирање на нараквици LSR

  Водоотпорен силиконски часовник за нараквици за инјектирање на нараквици LSR

За нас

Xiamen Одговори трговија трговија, Ltd Специјализирана за производство на обликување на компресија на силиконска гума, пластично обликување со вбризгување и калапи за вбризгување LSR, и произведува силиконска гума, гума, пластика и течни силиконски гумени производи според 2Д тродимензионални цртежи за дизајн и примероци: Како што се: далечински управувач, ПОС машина , телефон, копчиња за печатач и разни заптивки, автомобили, уреди за домаќинство (бања), силиконски врски во медицинска опрема, прскање, гравура и електронски индустрии.

 • Нови Продукти
Испрати Испраќам барање сега